16 Yıldır Akp Belediyesi Yönetiyor… Siyasal İslam budur işte arkadaşlar…

198
16 Yıldır Akp Belediyesi Yönetiyor... Siyasal İslam budur işte arkadaşlar…

Bugüne kadar her türlü yalan ve iftira ile kendilerini dinin koruyucusu ilan ederek CHP’yi din düşmanı ilan eden bu kafa her zaman cehalet üzerinden prim yapar…

Camilerde tecavüz ettiler, uyuşturucu sattılar, imam hareme çevirdi ama bunların hepsini görmezden, duymazdan gelenler ağızlarında hep aynı yalan CHP cami yıktı, camiyi ahır yaptı, kerhaneye çevirdi…

Oysa tüm bunları yapanlar kendileri, ülkeyi Yunan, İngiliz ve Fransız ordularına teslim edenler kendilerini müslümanlığın yılmaz bekçileri ilan ettiler… Çünkü en kolay bu yoldan örtebilirlerdi ihanetlerini….

Her türlü ahlaksızlığı din ile kitabına uydurarak ülkeyi getirdikleri halden belli değil mi, kafa yapıları? Ayak üstü 40 yalan söyleye, söyleye yalan da bitti ve gördüğünüz gibi yolun sonu geldi debeleniyor din tüccarları…

Camiyi ahırda yapan, kerhanede yapan kendileri ama suçlu hep CHP…

Neden eğer aydınlık hakim olursa ülkeye cehalet biter, ruhlarını şeytana satanların işi de biter..

Toplumsal Haber Merkezi

Bursa‘da AKP‘nin yüksek oy aldığı İnegöl İlçesine bağlı Muratbey Köyü‘nde bir caminin samanlık olarak kullanıldığı iddia edildi.

Sosyal medyada dolaşıma sokulan fotoğraflar büyük tepkilere neden oldu.

Yapılan paylaşımlarda, ”16 yıldır Akp belediyesi yönetiyor. bu köy Akp’ye en çok oy veren köylerden biri cami samanlık olarak kullanılıyor. ‘Bu Cehape varya  bu cehape camileri ahır yaptı’ diyenlerin gözüne sokun” ifadeleri kullanıldı.

ERDOĞAN ‘CHP CAMİLERİ AHIRA ÇEVİRDİ’ DEMİŞTİ

Avusturya’da 7 caminin kapatılması kararının ardından, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu uygulama ile tek parti dönemi arasında benzerlik olduğunu iddia ederek ”CHP’nin kendi değerlerine yabancı faşist zihniyeti milletimizi zorla bir başka yörüngeye sokmaya çalıştı.

Camilerimiz yıkılıp ahıra çevrildi.Medreseler yok edildi. Bugünkü Avusturya Başbakanı ile o zamanki zihniyetin ne farkı var? Onlar da camilerimizi kapatmanın hesabı peşinde” ifadelerini kullanmıştı.

İşte o fotoğraflar:

Sosyal medyada fotoğrafları paylaşan vatandaşların tepkileri: