İNSAN HAİNLERİ

241

Lamı Cimi yok, kim ne derse desin, hangi argümana sarılırsa sarılsın, hangi dereden su getirirse getirsin, bizim gibi ülkelerde tüm sabıkalarına rağmen, tüm bilinenlere yaşanmış Libya, Irak, Suriye, Tunus, Mısır’a rağmen, dinsel, kişisel ve etnik çıkarları adına, her konuda değilse de, konjonktürel emperyalist planlar için ABD ile iş yapan anlaşan, işbirliğine giren lider ya da yönetici, kim olursa olsun, ister parti başkanı ister devlet başkanı, ister örgüt başkanı, insan hainidir.
Uzun lafın kısası;

Halk hainidir, hak hainidir, vicdan hainidir bölge hainidir, vatan hainidir. Namussuzdur onursuzdur, ilkesizdir. Ülkemize geleceğimize sahip çıkıp korumalıyız diyenlere karşıdır. Bunun ideolojisi olmaz, bunun Sağcısı Solcusu olmaz. Bunun siyasi partisi particiliği olmaz. Bunun Kürtlüğü Türklüğü olmaz. Kim olursanız olun, bu, bizim sesimiz “Bağımsız Türkiye” diyebilenlerin sesidir.

Bu dini kullanıp “Allah” deyip insan satanlara, vatan satanlara, hırsızlık yapanlara, ırkının, dininin, mezhebinin peşinden gidip, Emperyalistlerle işbirliği yapanlara; Hak, Hukuk, Adalet yıkanlara dik duruştur. Birilerinin Kuran’dan ayet alıp her fırsatta dediği gibi “Bu sadece gözlerin var görmeyle, Dilin var söylemeyle, Kulağın var duymayla” olmuyor.

Beynin olacak düşüneceksin. Aklın olacak bileceksin. Kalbin olacak hissedeceksin. Vicdanın olacak duyacaksın. Onurun olacak karşı duracaksın. Şerefin varsa, Kürt Türk Müslüman, Gavur, Sun-i Alevi olmadan önce, aklınla bilginle onurunla sevginle insan olacaksın.